info@margusapartmany.sk +421 910 429 392

Margus Apartmánys

Recenzie z Booking.com:

 1. Margus: Agnieszka, PL
  Idealna lokalizacja dla osób którym zależy na niewielkiej odległości do wyciągu. Sam lokal – bez zastrzeżeń (wielkie pokoje, kuchnia w pełni wyposażona, łazienka czyściutka i bardzo przestronna, czystość na bardzo wysokim poziomie). Przemiła obsługa zawsze służąca pomocą. POLECAMY !!:)”

 2. Margus: Marek, PL
  “bardzo miły i pomocny gospodarz, świetnie mówiący po polsku czysto i wygodnie, spokojna okolica, dobre wyposażenie kuchni”

 3. Margus: Radim, CZ
  “*Kvalita ubytování- velikosti pokojů,samostatné ložnice, velká kuchyň, jídelna, dva balkony, krásné sociální vybavení. WiFi * Místo: krásná příroda, upravené okolí vesničky , dostatek stravovacích zařízení, kavárny. * Atrakce: golf, lezecká stěna, lanovky a atrakce na vrcholcích, rukodělné atrakce/ tkaní na stavu a další. * Klid: Absence jiných turistů v letním čase :-)”

 4. Margus: Karolis, LT
  “Host is very friendly, helpful and welcoming. The apartment is good located, nice and well equipped. Very good place for stay!”

 5. Margus: Martin, SK
  “Veľmi pekná a útulná izba a milý majiteľ. Odporúčam ubytovanie”

 6. Margus: Zdenka, SK
  “Veľmi dobrá kvalita za slušnú cenu, ochota majiteľov, čistota, vybavenie.”

 7. Margus: Vladimíra, SK
  “pokoj, čistý vzduch, vybavenosť, čistota, prístup vedúceho, blízkosť obchodu, aj lyž.strediska”

 8. Margus: EwaMariusz, PL
  “Badzo fajny, dobrze wyposażony apartament. Mili i pomocni gospodarze doskonale mówiący po polsku. Blisko do dobrej restauracji i centrum miasteczka. Duży utwardzony i ogrodzony parking

 9. Marko: Robert, CZ
  Velmi milý a vstřícný postoj a chování paní domácí, čistota a teplo v apartmánech, možnost zůstat i v den ukončení pobytu – v případě dopoledního lyžování.

 10. Marko: Katarzyna, PL
  Przesympatyczna właścicielka, wygodnie, w apartamencie jest wszystko czego potrzeba. No i kominek :)

 11. Marko: Anonym, LT
  Excellent service, place, people! Best wishes from Lithuania!

 12. Marko: Ján, SK
  Super – útulné